Vyhledávání


Kontakt

Studio Nice
Chrudimská 5
Praha 3, Vinohrady
13000

Tel na objednávky : 272700151

Po-pá 9.00-18.00 Dle dohody i lze i sobota, nebo čas mimo otevírací dobu

E-mail: nicestudio@seznam.cz

     Právě probíhá tato  Akce  na slevovém portálu  www.shoppingisland.cz   !!!!!

 

 

Omlazení 5 v 1-  omlazení 3 generace-efekt viditelný ihned !Diamantová dermabraze, teplé a studené kladivo, apulka DNA, Kys Hyalurunová- Simildiet-siťovaná......ultrazvuk a spec gel....maska1. sezení pouze 399.- (sleva  je z ceny od 1200.-. dle zvolené ampulky-)-délka ošetření 60 min, vše probíhá příjemně, absolutně bezbolestně a odcházíte domů bez zčervenání.....pleť je bezvadně zklidněná.

Jedná se o odstranění vrchních vstev pokožky diamantovými nástavci, procedůra je zcela kontrolovaná. Proces probíhá bezbolestně s následným odsáváním odstraněné kůže do přístroje, tudíž s maximálním konfortem pro zákazníka.

 Do vyhlazené a omlazené pokožky obroušením se zapracovává ampulka s účinnou látkou, máme na výběr z váce druhů-dle typu problému na pleti , následuje aplikace profesionálního ultrazvuju a import látek do hlubokých vrstev pokožky a následná maska.

FACE ANTIAGING - sterilní řada lékařských přípravků s certifikací- ampule

Je to sterilní biologická tekutina určená k užití za účelem omlazování, hydrataci, tonizaci a revitalizaci pokožky obličeje a dekoltu.

Působení:

Je to sterilní biologická tekutina určená k užití za účelem omlazování, hydrataci, tonizaci a revitalizaci pokožky obličeje a dekoltu.

Složení produktu zahrnuje nejen meziprodukty potřebné pro podporu buněčného metabolismu a obnovu buněčné tkáni, ale také velké množství molekulí používaných v moderních omlazovacích technikách.

Tento produkt je určen pro mezoterapeutické užití, pro ošetření iontoforézou, myostimulátorem, pro ošetření vysoce frekvenčním přístrojem, pro ošetření elektropolarizačním transdermálním systémem.

Ampule  čistá  DNA, kys hyalurunové a kolagen

Ampule křemíku

Condrotropin....nebo mnohé další

 Poté se pleť ošetří studeným a teplým kladivem, následně se nanese ultrazvukový gel a pracujeme s ultrazvukem.ten uspíší průnik látek hluboko do pleti a pleť ještě následně vyhladí. Na závěr aplikujeme " zázračnou" uklidňující masku Simildiet-je velmi výživná a příjemná.

Doporučujeme 3-6 sezení v rozmezí 7-14 dnů

Kúra je vhodná na odstranění vrásek, vyhlazení pleti(i pleti problematické  s jizvičkami po akné , s vráskami, stárnoucí.... mastné i suché, pigmentové skvny, strie...)-má vysoký omlazující efekt, který je výrazně viditelný již po prvním ošetření!!!!!

Výborné je i byť jen jedno jediné ošetření-pokožka se projasní a okysličí-může opět dýchat.

Foto filtru po demabrazi-před a po-je jasně viditelná vrstva odstraněné kůže :