Vyhledávání


Kontakt

Studio Nice
Chrudimská 5
Praha 3, Vinohrady
13000

Tel na objednávky : 272700151

Po-pá 9.00-18.00 Dle dohody i lze i sobota, nebo čas mimo otevírací dobu

E-mail: nicestudio@seznam.cz

Kosmetika

                       Naše kosmetičky Pavla a Nikola jsou pravidelně školeny a mají dlouholetou praxi a vysoce odborné základní vzdělání.

Co si u nás můžete dopřát, kromě standardního ošetření pleti ?

1.  OKAMŽITÉ OMLAZENÍ!!!!!!! -bezbolestné :-)

 Ošetření pleti Diamantovou dermabrazí , studenou a teplou hlavicí, A VELMI výkonným ultrazvukem Nova 07 + POUŽITÍ Ampuky-1. sezení pouze 400.-pleť je bezvadně zklidněná.

Diamantová dermabraze se stala ve světě nejžádanějším ošetřením v oblasti estetické dermatologie. Pomocí speciálních nástavců s diamantovými krystalky, bezbolestně odstraní vrchní vrstvu pokožky, vady a pigmentace kůže, sjednotí barvu pleti, stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, dodává pleti mladší a zdravý vzhled. Koktejl látek obsažených ve výjimečné ampulce z lékařské profesionální řady, ihned vyplňuje drobné vrásky (redukuje střední a větší), intenzivně hydratuje, zpevňuje pokožku a navrací jí tonus. Proces probíhá bezbolestně s následným odsáváním odstraněné kůže do přístroje, tudíž s maximálním konfortem pro zákazníka. Diamantová mikrodermabraze profesionálním přístrojem Nova NV 07 - špičkový, moderní kosmetický přístroj, který pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermis pomocí speciálních diamantových nástavců. Takto se, za současného působení vakua, odstraňují nečistoty z pórů a odumřelé kožní buňky. Působení vakua navíc zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. Výrazně se tak zkvalitní průchodnost kůže pro další aplikované vyživující či léčebné prostředky. Kombinace všech účinků vakuové mikrodermabraze (má výrazný lymfodrenážní efekt) vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k tolik žádané rejuvenaci - nastartuje růst nových, zdravých a elastických kožních buněk, odolných vůči vnějším vlivům, vrátí tak biologický čas pokožky zpět a zpomalí její další stárnutí.

Dále řeší problémy typu: akné, jizvičky po akné, různé nerovnosti na pleti, výrazně zlepšuje stav pigmentových skvrn.....
 

 

 

Hlavice teplo - zima – je vybavena chladícím systémem, který zmírňuje podráždění a červenání pokožky. Teplá strana hlavice umožňuje lepší absorpci ampulek, krémů nebo masek. Jedná se o jedinečný způsob „saunového efektu“ a lymfodrenáže.

Vysoce účinný ultrazvuk pomáhá účinným látkám v ampulce prostoupit do spodních vrstev pokožky a zároveň provádí lifting pleti i svalů obličeje.


2. Mezoterapie  --- přístojem Mezopen........ aplikace 3,5 % Kyseliny hyalurunové do oblastí nejhlubších vrásek... ( s lokálním znecitlivěním -pro Vaše maximální pohodlí a bezbolestnost.... )..... ceny aplikace 600 .- sezení...

FACE ANTIAGING - sterilní řada lékařských přípravků s certifikací- ampule

Je to sterilní biologická tekutina určená k užití za účelem omlazování, hydrataci, tonizaci a revitalizaci pokožky obličeje a dekoltu.

Působení:

Je to sterilní biologická tekutina určená k užití za účelem omlazování, hydrataci, tonizaci a revitalizaci pokožky obličeje a dekoltu.

Složení produktu zahrnuje nejen meziprodukty potřebné pro podporu buněčného metabolismu a obnovu buněčné tkáni, ale také velké množství molekulí používaných v moderních omlazovacích technikách.

Tento produkt je určen pro mezoterapeutické užití, pro ošetření iontoforézou, myostimulátorem, pro ošetření vysoce frekvenčním přístrojem, pro ošetření elektropolarizačním transdermálním systémem.

Ampule čistá DNA, kys hyalurunové a kolagen

Ampule křemíku

Condrotropin....nebo mnohé další

 

.........Mezoterapie-hluboká regenerace za pomoci speciálního válečku a sterilních ampulí! Včetně čisté DNA !! CENA OD 1200.-/SEZENÍ

.........Galvanickou žehličku-včetně fototerapií a aplikace kys. hyalurunové do pleti 480 Kč/sezení-v kosmetickém ošetření jako celku 280 Kč

.........Ultrazvukovou špachtli 400.-/sezení- v kosmetickém ošetření 200.-Kč

.........Ošetření PLETI LASEREM 200 kč/ za jedno svícení

 

........Kompletní kosmetické ošetření.. základní  680.-( odlíčení, úprava obočí, barvení řas a obočí, čištění, masáž maska, ampulka,závěr. krém)dle požadavků zákaznice se cena může lišit

Úprava obočí 60-100.- Kč

Barvení řas a obočí 100/80 Kč

Peeling-mechanický, enzymatický, chemický.. od 120.-

Masáže různých druhů od 300.- (relaxační, vypínací, liftingová,lymfodrenážní.....)-včetně krku a trapézů a dekoltu

Depilace  tepolým voskem-hornní ret, obličej, lýtka, třísla, celé nohy, ruce....od 60 kč

Trvalá na řasy 450:-(klasická, trvá hodinu)

Rychlotrvalá na řasy 350.- (trvá pouze 10 min a vydrží cca 6-8 týdnů)

Prodlužování řas-metoda řasa na řasu od 600.-

Hluboké čištění pleti od 300.-

Masky od 150.-